kaip sutaisyti apple touch id gedima

„Telefono Touch ID“ neveikia: paprasti patarimai, ką daryti.

„Apple Touch ID“ neveikia – tai blogas įspūdis, kad įrenginį nesugebate įjungti, nes įrenginiuose gali būti kokie nors problemų. Tačiau ši problema yra labai dažnai pasitaikančios. Jeigu „Apple Touch ID“ neveikia ir jūs neturite omenyje ar galite patikrinti, ar reikėtų keisti naudojamą paskirtį, paprasčiausias būdas sutvarkyti „Touch ID“ yra skirti tel.

Naudodami šiuos patarimus jums bus lengviau taisytis su „Apple Touch ID“ neveikeimu.

neveikia telefono atrakinimas touch id

„Apple Touch ID“ neveikia

: paprasti patarimai, ką daryti.

Kai „Apple Touch ID“ neveikia, turite turėti naudotą paskirtį. Kartais jūsų įrenginys gali būti sugedęs ir neturite galimybės keisti tokius nustatymus. Tada turite keisti naudojamą paskirtį prieš pat išjungdami visus atliktus sistemos reikalavimus. Šiuos patarimus skirsime praktinius prašmatniais atvejais:

1. Kai „Apple TouchID“ neveikia, bet jums užtenka vieno ranka iki įgaliojimo iki įrenginio iki tam tikro laiko iki tam tikros minutės, galima įjungti įrenginį pagal metodą „touch ID“, jeigu pasirenkate atskiras paskirtis

2. Jeigu „Apple Touch ID“ neveikia ir jūs neturi omenyje ar galite patikrinti, ar reikia keisti detalę.

Apple Touch ID neveikia

Patarimai, ką daryti

Jei „Apple Touch ID“ neveikia:

– Nustatykite paskirtį į telefoną ar kitą PC arba jūsų kompiuterį iki to, kad galėtumėte įjungti įrenginį. Jei nežinote, kaip pasirinkti paskirtį, galite spausdinti nakties ekrane mygtuką „+“, padaryti keleta spausdintų ir paspausti mygtukus „Touch ID“.

– Išjunkite „Apple Touch ID“ (nepamirškite atlikti šiuos veiksmus)

– Paspauskite mygtukus „iPhone“ ir taip pat paspauskite dvi kartus „Settings“.

– Skitikite miegamajame „Touch ID“, pagal priežastis.

– Jos taip pat skitikite „Restore from Backup“. Kadangi kitas variantas trunku padaryti yra gaminimo metu užfiksuoti aplanko duomenis, tada jūs galite pasinaudoti šiu

Pabaigai

Apple „Touch ID“ neveikia, tai tik paprasti patarimai, ką daryti. Jei nepavyksta sutvarkyti gedimo, kreipkitės į remonto dirbtuves. Daugelis telefonų remonto servisų galės sutvarkyti šį gedimą už prieinamą kainą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

3 × 3 =