nemokama svetaine

Kaip nemokamai susikurti interneto svetainę?

 

Projekto veiklai dažniausiai reikia greitai sukurti interneto svetainę. Tada yra interneto dizainas, SEO optimizavimas ir kt. Antroje vietoje – svarbu kuo greičiau pateikti glaustą trumpą įvadą, kelis dokumentus ir kontaktinę informaciją. Naudodamiesi šiandienos įrankiais tokią svetainę galite susikurti patys greičiau nei prašydami eksperto. Mokamų svetainių kūrimo planas ne programuotojams užpildytas. Populiariausi pasaulyje – „Weebly“, neseniai Lietuvoje atsirado Dizaineriai.lt ir kt. Tačiau kartais nemokamos paslaugos veikia geriau – nereikia derinti išlaidų su buhalteriu, rezultatas iš tikrųjų yra tas pats.  Neturėdami jokių programavimo žinių, išmokite susikurti savo įmonės ar projekto svetainę per kelias valandas: turėkite patikimą domeno pavadinimą, be skelbimų ir nemokamai.

Domeno registracija, ar tai būtina?

Jei užsiimate asketišku verslu arba iš esmės nenorite išleisti pinigų, galite atsisakyti domeno. Tik tada jūsų svetainė turės ilgesnį adresą ir platformos operatoriaus pavadinimą. Didžiausia problema keičiant teikėją yra ta, kad negalite perkelti adreso. Tuo pačiu metu galite perkelti savo registruotą domeno vardą į bet kurią norimą vietą. Tada galėsite užsakyti profesionalias svetaines. Jei norisi kokybės, siūloma iš karto užregistruoti domeną. Jei to dar nepadarėte, s užsisakykite DNS serverį iš to paties paslaugų teikėjo – jo prireiks domeno prieglobai ir el. laiškų siuntimui. Naudojamas pašto konfigūravimui ir kt.

Tinklalapio kūrimo planas, kas tai?

Kiti sako, kad „Weebly“ yra geriausia nemokama svetainių kūrimo programa. Jog yra vienintelė svetainė, kuri leidžia nemokamai pasistatyti tikrus domenų vardus (pvz., pakamore.lt), o svetainės apačioje rodyti tik gražius banerius. Tiesą sakant, beveik visi kiti nemokami domenai leidžia parkuotis tik bandomuoju laikotarpiu arba svetainėje rodomi agresyvūs skelbimai. „Weebly“ yra mokama platforma, ji teikia tik nemokamą ribotą versiją. Bet yra tokia gal ne visiems žinoma įmonė, kuri nemokamoje svetainėje nerodo jokių reklamų, vartoja lietuvių kalbą, garantuoja verslo klasės patikimumą ir saugumą. Jo įmonė vadinasi Google. Už visus 500 mln. Vartotojams ji teikia „Google“ svetainių paslaugą, kuri suteikia 100 MB vietos svetainės failams.

1 komentaras apie “Kaip nemokamai susikurti interneto svetainę?”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

nineteen + nine =