naujas telefonas ir jo gedimai

Kokie yra dažniausi naujojo iPhone 13 telefono gedimai?

 

Naujasis iPhone pasirodė rudenį, o tai skatina įvertinti ankstesnių modelių privalumus ir trūkumus. 80% šio protingo gedimo yra susiję su išdaužtu ekrano stiklu.

Ekranas padengtas plonu stiklo sluoksniu, kuris užima didelį paviršiaus plotą

Taigi, kad ir kaip saugotume savo mobiliuosius įrenginius, ši itin nemaloni nesėkmė įvyks.Jei vibracija stipresnė, gali sulūžti pats LCD ekranas. Nedaug klientų teiraujasi apie kontaktų įkrovimą ar mobiliųjų telefonų baterijų keitimą. Kiti gedimai dar retesni. Paprastai šio modelio ekraną pakeisti užtrunka 20 minučių. Taip pat svarbu, kad iki 14 val. pažeistas keičiamas ekranas būtų originalus: atnaujintas arba visiškai naujas. Naudojant neoriginalią ekrano kopiją telefonas gali rodyti prastesnes spalvas, vaizdas blogiau matosi saulės šviesoje, liečiamas ekranas gali neveikti taip, kaip turėtų, stringa operacinės sistemos darbas. Dažniausiai išmaniuosius finansiškai naudinga taisyti, nei pirkti naują. Visgi, yra viena išimtis. Neverta taisyti nebent tokio, į kurį patekę drėgmės ir atsiradę korozinių pažeidimų. Dažnai net sutaisius taip pažeistą telefoną, neįmanoma garantuoti, kiek laiko jis veiks, ar ilgainiui neatsiras kokių nors kitokių problemų. Visa tai įvertinti ir paaiškinti turėtų meistras, prieš imdamas taisyti įrenginį.

Šiuo metu pirkti naują telefoną yra bloga mintis

Businessinsider.com rašo, kad, kaip mums sako šiuo metų laiku, ne laikas skelbti, kad dabar ne laikas pirkti naują iPhone. Tiesą sakant, verta atsikratyti minties pirkti bet kurio gamintojo išmanųjį telefoną. Vienintelė išimtis – jei senasis neberodo gyvybės ženklų. 

Atsakymas paprastas: šiais metais į rinką pasirodys daugybė naujų išmaniųjų telefonų. Rugpjūčio 23 d. „Samsung“ oficialiai išleistas naujausias flagmanas „Galaxy Note 8“ yra daug pigesnis, nei naujasis Iphone. Tikimasi, kad „Apple“ rugsėjį paskelbs dar tris su „iPhone“ susijusius pranešimus. Du iš naujų modelių bus S atnaujinimai į iPhone 7 ir iPhone 7 Plus. Tikra žvaigždė bus iPhone 10th Anniversary Edition, kurį dauguma žmonių tiesiog vadina iPhone 8 (tikimės, kad Apple bus išradingesnis tokiu pavadinimu).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

4 × 4 =