telefonu gedimo priezastis

Kodėl telefono remontas pakankamai nebrangus?

Prieš daugelį metų pasaulis išvydo pirmąjį Apple iPhone, kurį nusipirko dauguma žmonių. Palyginti su tuo metu rinkoje esančiais mobiliaisiais telefonais, tai buvo „erdvėlaivis“. Kai telefonas nukrito į vandenį ir prireikė remonto, patvirtinau, kad nusipirkau „erdvėlaivį“. Kaip sutvarkyti Iphone telefoną ir kodėl pats remontas nėra brangus?

telefonai ir remontas

Mobilieji telefonai jau seniai tapo nepakeičiama

 

Mūsų kasdienio gyvenimo dalimi, todėl gedimai yra dažna problema, į kurią turėtumėte atkreipti dėmesį

Dažniausias yra ekrano gedimas, pavyzdžiui, iPhone 6 ekraną reikia pakeisti ar kito Iphone. Pats keitimas gal ir nėra itin sunkus, tačiau visus darbus geriausia palikti profesionalams, kurie žino, kaip reikia elgtis su telefonais. Tai tikrai ne vienintelis sugedęs ekranas. Taigi, kokie yra dažniausiai pasitaikantys gedimai? Labiausiai pažeidžiami mobiliųjų telefonų ekranai. Priežastis paprasta, ekranas yra labiausiai pažeidžiama įrenginio dalis. Ekranas užima didžiąją telefono dalį ir yra pagamintas iš stiklo, kuris yra labai trapi medžiaga. Ekraną itin sunku apsaugoti, o telefonas dažnai nukris nuo rankos, rankinės, kišenės, stalo ir pan. Ar yra koks nors būdas apsaugoti ekraną nuo įtrūkimų? Kai kuriais atvejais tai tikrai įmanoma. Reikia įsigyti mobilųjį telefoną su smūgiams atspariu ekranu. Bėda tik ta, kad tokių telefonų nėra daug. Žinoma, jei jūsų telefonas neturi smūgiams atsparaus telefono, galite įsigyti specialų apsauginį dėklą arba priklijuoti ekrano apsaugą. Tačiau kai kuriais atvejais net ir imantis šių atsargumo priemonių gali nepavykti išsaugoti telefono. Tada reikia taisyti. Kai kuriais atvejais gali tekti pakeisti tik viršutinį ekrano sluoksnį arba gali tekti pakeisti visą ekraną.

telefonu trapus ekranas gana daznai genda

Kita dažna klaida  ir remontuoti reikiama priemonė – įkroviklis

Šiuolaikiniai mobilieji telefonai dažnai įkraunami, o įkroviklis greitai susidėvės. Tai neišvengiama, todėl malonu žinoti, kad jei turite telefono garantiją, ji veiks ir su originaliu įkrovikliu. Tai toks įkroviklis, kuris pateikiamas kartu su telefonu. Kitas dažnas gedimas yra dėl akumuliatoriaus susidėvėjimo. Kartais tai nutinka greitai, todėl jei garantinis laikotarpis nepasibaigęs, dėl akumuliatoriaus keitimo rekomenduojama kreiptis į pardavėją arba garantinio remonto įmonę. Jei garantinis laikotarpis praėjo, verta atkreipti dėmesį į tai, kad kai kuriais atvejais, jei tai paprastas modelis, akumuliatorių galima išimti ir pakeisti nauju. Kitais atvejais, kaip ir daugumoje mobiliųjų telefonų, telefone yra integruota baterija ir reikia keisti visą įrenginį.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

18 − 2 =